Volkswagen Jodko-Schiewe

58-100 Świdnica,
ul. Odnowiciela 1
tel: (74) 856 33 60
napisz do nas
Szybkie linki

Nowe samochody
Serwis
Części
Jazda próbna
Samochody używane
Godziny otwarcia Pn-Pt 8:00 - 18:00
Sob 8:00 - 14:00
Serwis Pn-Pt 7:30 - 18:00
Sob 8:00 - 14:00

Kontakt

Pracownicy Firmy Jodko-Schiewe

Informacja Sawicka Elżbieta 74 85 633 60 ela.sawicka@vw-swidnica.pl
  Wojtal Weronika 74 85 633 60 weronika.wojtal@vw-swidnica.pl
       
Kierownik Działu Handlowego Marszałek Radosław
74 85 633 65 radoslaw.marszalek@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Kredyt - Leasing Mazurek Jarosław 74 85 633 64 / 539 980 170

jaroslaw.mazurek@vw-swidnica.pl

Sprzedawca / Samochody Użytkowe Paśmionka Tomasz 74 85 633 62 / 539 980 184

tomasz.pasmionka@vw-swidnica.pl

Sprzedawca / Kredyt - Leasing Wrzodek Sebastian 74 85 633 63 / 696 495 279 sebastian.wrzodek@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Kredyt - Leasing Broński Wojciech
74 85 633 61 / 696 495 273

wojciech.bronski@vw-swidnica.pl

Sprzedawca / Samochody Używane Jakub Borkowski
696 495 282

jakub.borkowski@vw-swidnica.pl

Sprzedawca / Sprzedaż Flotowa Grzegorz Sikora
696 495 277

grzegorz.sikora@vw-swidnica.pl

       
Kierownik Działu Serwisu Matwiejszyn Marek 74 85 633 75 marek.matwiejszyn@vw-swidnica.pl
Recepcja Serwisu Wenecka Joanna 74 85 633 98 / 539 984 065
joanna.wenecka@vw-swidnica.pl
Doradca Serwisu Janiszewski Tomasz 74 85 633 73 / 539 980 172 tomasz.janiszewski@vw-swidnica.pl
Doradca Serwisu Skarul Tomasz
74 85 633 72 / 606 846 666

tomasz.skarul@vw-swidnica.pl

Doradca Serwisu Wątróbka Paweł 74 85 633 71 / 539 980 183 pawel.watrobka@vw-swidnica.pl
       
Doradca Serwisu / Szkody Bejger Marek 74 85 633 83 / 696 495 280 jodko-schiewe@epoczta.pl
Doradca Serwisu / Szkody Sebastian Borkowski 74 85 633 98 / 696 495 280 sebastian.borkowski@vw-swidnica.pl
       
Kierownik Działu Części Zawiła Tomasz 74 85 633 66 tomasz.zawila@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Tomasz Wolniakowski 74 85 633 67 tomasz.wolniakowski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Luboński Krzysztof 74 85 633 67 krzysztof.lubonski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Piotr Krupa 74 85 633 67 piotr.krupa@vw-swidnica.pl