Volkswagen Jodko-Schiewe

58-100 Świdnica,
ul. Odnowiciela 1
tel: (74) 856 33 60
napisz do nas
Szybkie linki

Nowe samochody
Serwis
Części
Jazda próbna
Samochody używane
Akcesoria VW
Akcesoria VW Użytkowe
Akcesoria Audi
Godziny otwarcia Pn-Pt 7:30 - 18:00
Sob zamknięte
Serwis Pn-Pt 7:30 - 18:00
Sob zamknięte

GRUPA FLOTA Volkswagen Skoda

VW Jodko-Schiewe oraz Škoda Auto Sudety swoje działania kieruje do obsługi Klienta indywidualnego jak i Klienta Korporacyjnego (małe, średnie i duże przedsiębiorstwa) zapewniając:

- partnerstwo i indywidualne podejście do klienta
- uszycie na miarę oferty przez rozpoznanie najistotniejszych potrzeb
- mobilnego opiekuna Klienta Korporacyjnego
- dogodny system finansowania przy współpracy z Volkswagen Bank Polska oraz Volkswagen Leasing Polska, ofertując szeroki wachlarz (CFM, Leasing, kredyt) dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta.
- ubezpieczenie i rejestrację pojazdów
- program serwisowy oraz likwidacje szkód komunikacyjnych
- sprzedaż wszystkich modeli marki VW i Skoda (osobowe oraz użytkowe)
- odkup dotychczasowo używanych w firmie samochodów
- pomoc w zarządzaniu carparkiem w Państwa przedsiębiorstwie oraz kompleksową jego obsługę


Wiemy że przedsiębiorca wysoko ceni swój czas i wygodę. Właśnie dlatego możemy zapewnić Tobie niezależność, mobilność i bezpieczeństwo na wysokim poziomie. Gwarantując optymalne, niezawodne i przyjazne rozwiązania. I dlatego chcielibyśmy przedstawić najlepsze rozwiązania w zakresie finasowania pojazdów. Proponując ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw przygotowana przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce na modele Volkswagen Samochody Osobowe. We współpracy z Volkswagen Leasing, spółki należącej do Volkswagen Financial Services, tworzymy skuteczne i kompleksowe rozwiązania finansowe dla każdego rodzaju floty. Zapewniamy Twojej flocie indywidualne podejście i dopasowane do Twoich potrzeb sposoby finansowania floty. Naszą ofertę dedykujemy również dużym Klientom korporacyjnym. Kompleksowo zajmiemy się parkiem samochodowym w Twojej firmie - zaczynając od atrakcyjnej oferty finansowania, a na profesjonalnym serwisie flotowym kończąc.

Zaufali nam, między innymi:Zapraszam do współpracy!

Grzegorz Sikora
Tel. 696495277
grzegorz.sikora@vw-swidnica.pl

X

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą COVID – 19 w Polsce.

Rekomendujemy:

Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy przyjęciu i wydaniu pojazdu stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Pozwoli to nam jeszcze bardziej przygotować się do wizyty tak aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji.

Zachowanie szczególnych środków ostrożności – zwłaszcza unikanie skupisk ludzkich oraz kontaktów z osobami zainfekowanymi – może pozwolić na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.