volkswagen jodko-schiewe

58-100 świdnica,
ul. odnowiciela 1
tel: (74) 856 33 60
napisz do nas
szybkie linki

nowe samochody
serwis
części
jazda próbna
samochody używane
godziny otwarcia pn-pt 8:00 - 18:00
sob 8:00 - 14:00
serwis pn-pt 7:30 - 18:00
sob 8:00 - 14:00
centrum napraw powypadkowych

rozliczenia bezgotówkowe

fachowa pomoc i doradztwo to nasz kapitał, którym dzielimy się z naszymi klientami. dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w rozliczeniach bezgotówkowych z towarzystwami ubezpieczeniowymi, rozliczenie szkody następuje szybko i sprawnie. dzięki naszej pomocy osoby niemające czasu na załatwienie formalności, upoważniają nasz zakład naprawczy do bezpośredniego rozliczenia się z ubezpieczycielem likwidującym szkodę.

naprawa pojazdów powypadkowych

wykwalifikowany personel przeprowadza naprawy samochodów powypadkowych zgodnie z technologią producenta. w naprawach wykorzystywane są najnowsze narzędzia oraz oryginalne części. tak przeprowadzona naprawa zapewnia utrzymanie gwarancji na korozję perforacyjną, maksymalne przywrócenie wartości pojazdu po naprawie, bardzo wysoką jakość wykonania oraz maksymalne bezpieczeństwo użytkowania.

naprawimy twój samochód,
skontaktuj się z nami
tel. 74 856 33 60 wew 83
kom. 696 495 280

serwis pro 5+

service pro to program stworzony z myślą o użytkownikach samochodów marki volkswagen samochody użytkowe, którzy cenią sobie jakość oferowaną przez volkswagena.

dla użytkowników 5-letnich i starszych volkswagenów.
programem service pro objęte są 5-letnie i starsze pojazdy marki volkswagen samochody użytkowe. twój dostawczy volkswagen wciąż będzie jak nowy, bo teraz części i serwis są na każdą kieszeń! sprawdź ofertę programu i przekonaj się o tym sam.

dla ceniących niezawodność
szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, gdyż chcesz zapewnić pełną sprawność i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? skorzystaj z usług autoryzowanego serwisu volkswagen samochody użytkowe, który gwarantuje najwyższą jakość usług z zachowaniem standardów producenta. wiedza i doświadczenie autoryzowanego serwisu to gwarancja sprawności technicznej twojego samochodu użytkowego marki volkswagen oraz bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

dla rozsądnych
chcesz uniknąć nieproporcjonalnie wysokich kosztów naprawy w stosunku do wartości pojazdu? program service pro to rozwiązanie, które zapewni twojemu dostawczemu volkswagenowi pełną funkcjonalność w przystępnej cenie. w service pro ceny za oryginalne części volkswagen®, części economy volkswagen oraz oryginalne części na wymianę są dostosowane do wieku pojazdu, a ich montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

dla praktycznych
aby skorzystać z programu service pro wystarczy okazać kartę service pro u najbliższego partnera serwisowego marki volkswagen samochody użytkowe, który uczestniczy w programie. udział w programie gwarantuje rabat na części oraz preferencyjną stawkę roboczogodziny. jeżeli jeszcze nie posiadasz karty service pro, poproś doradcę serwisu o jej wydanie.