Volkswagen Jodko-Schiewe

58-100 Świdnica,
ul. Odnowiciela 1
tel: (74) 856 33 60
napisz do nas
Szybkie linki

Nowe samochody
Serwis
Części
Jazda próbna
Samochody używane
Akcesoria VW
Akcesoria VW Użytkowe
Akcesoria Audi
Godziny otwarcia Pn-Pt 7:30 - 18:00
Sob zamknięte
Serwis Pn-Pt 7:30 - 18:00
Sob zamknięte

Kontakt

Pracownicy Firmy Jodko-Schiewe

Informacja Sawicka Elżbieta 74 85 633 60 ela.sawicka@vw-swidnica.pl
  Konarska Weronika 74 85 633 60 weronika.wojtal@vw-swidnica.pl
       
Kierownik Działu Handlowego Marszałek Radosław
74 85 633 65 radoslaw.marszalek@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Samochody Użytkowe Paśmionka Tomasz 74 85 633 62 / 539 980 184 tomasz.pasmionka@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Kredyt - Leasing Wrzodek Sebastian 74 85 633 63 / 696 495 279 sebastian.wrzodek@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Kredyt - Leasing Broński Wojciech
74 85 633 61 / 696 495 273 wojciech.bronski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Samochody Używane Jakub Borkowski
696 495 282 jakub.borkowski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca / Kredyt-Leasing Radosław Szymaniak
74 856 33 64 /  539 980 170 radoslaw.szymaniak@vw-swidnica.pl
       
Kierownik Działu Serwisu Matwiejszyn Marek 74 85 633 75 marek.matwiejszyn@vw-swidnica.pl
Recepcja Serwisu Wenecka Joanna 74 856 33 98
joanna.wenecka@vw-swidnica.pl
Recepcja Serwisu Paulina Nowak 75 856 33 98
paulina.nowak@vw-swidnica.pl
Doradca Serwisu Janiszewski Tomasz 74 856 33 98
Doradca Serwisu Skarul Tomasz
74 856 33 98

Doradca Serwisu Wątróbka Paweł 74 856 33 98
       
Doradca Serwisu / Szkody Bejger Marek 74 856 33 83 / 532 455 515
Doradca Serwisu / Szkody Dawid Bernatowicz 74 856 33 83 / 538 633 024 dawid.bernatowicz@vw-swidnica.pl
Likwidacja szkód Fabian Krzystof 74 856 33 83 / 696 495 280 krzysztof.fabian@vw-swidnica.pl
       
Kierownik Działu Części Zawiła Tomasz 74 85 633 66 tomasz.zawila@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Tomasz Wolniakowski 74 85 633 67 tomasz.wolniakowski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Luboński Krzysztof 74 85 633 67 krzysztof.lubonski@vw-swidnica.pl
Sprzedawca Części Piotr Krupa 74 85 633 67 piotr.krupa@vw-swidnica.pl
       
Dział Aut Używanych Das WeltAuto Jakub Borkowski 696 495 282 jakub.borkowski@vw-swidnica.pl
Maciej Jodko 660 694 801 maciej.jodko@vw-swidnica.pl
       
X

Szanowni Państwo,

Bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników jest dla nas priorytetem. Dlatego w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą COVID – 19 w Polsce.

Rekomendujemy:

Wyeliminowanie kontaktu osobistego przy przyjęciu i wydaniu pojazdu stanowi naturalne rozwiązanie prewencyjne, które może wpłynąć na ograniczenie rozprzestrzeniania się infekcji.

Pozwoli to nam jeszcze bardziej przygotować się do wizyty tak aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się infekcji.

Zachowanie szczególnych środków ostrożności – zwłaszcza unikanie skupisk ludzkich oraz kontaktów z osobami zainfekowanymi – może pozwolić na ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa.